demo 2 demo 3 Infinity demo x-mas

Regulamin strony

§ 1 Postanowienia wstępne


 1. W ramach zamówienia usługi strony internetowej Infinity klient otrzymuje gotową i uruchomioną stronę WWW wraz z usługą jej wdrożenia, kompatybilną z systemem Galactica Virgo. 
 2. Strona internetowa jest ustalonym rozwiązaniem w zakresie: budowy, układu elementów, funkcjonalności, wyszukiwarki, sposobu prezentacji wyników wyszukiwania oraz prezentacji oferty i nie podlega w cenie tej usługi modyfikacjom. W ramach usługi oferujemy jej dostosowania w zakresie treści, grafiki i kolorystyki.


§ 2 Zakres usługi


 1. Zakres funkcjonalny strony www Infinity:
  1. kalkulator kosztów,
  2. kalkulator kredytowy,
  3. prezentacja oferty wraz ze szczegółowym opisem i galerią zdjęć,
  4. szybka publikacja ofert na stronie – oferta wprowadzona do aplikacji Galactica ukazuje się w serwisie internetowym, dzięki jednemu kliknięciu,
  5. galerie zdjęć (Galactica automatycznie obrabia zdjęcia tak, by mogły zostać wyświetlone na stronie - zdjęcia są skalowane przez system do miniatur, a ich powiększenia zostają zabezpieczane znakiem wodnym z nazwą firmy),
  6. formularz kontaktowy dostępny z poziomu oferty umożliwiający natychmiastowy kontakt z "opiekunem",
  7. bardzo bogata statystyka odwiedzalności strony,
  8. interaktywne formularze w aplikacji Galactica z poziomu strony internetowej,
  9. rozbudowana i intuicyjna wyszukiwarka ofert,
  10. wyniki wyszukiwania w postaci miniatury zdjęć i linków umożliwiające przejście do szczegółów oferty, dodanie oferty do ulubionych.
 2. Każda strona www posiada w aplikacji Galactica panel do zarządzania treścią strony internetowej, dzięki któremu możliwa jest edycja treści publikowanych na stronie artykułów, grafik itp. 
 3. W cenie zakupu strony internetowej Infinity, przewidziane jest jej wdrożenie, w ramach którego wykonywane są następujące czynności:
  1. instalacja strony na serwerze firmy Galactica i jej konfiguracja do współpracy z systemem Galactica Virgo,
  2. jednorazowe ustawienie kolorów i elementów graficznych strony (plus 1x poprawka kolorów w CSS),
  3. jednorazowe wykonanie graficznego, statycznego nagłówka strony internetowej oraz ewentualnych graficznych nagłówków działów z opcjonalną dwukrotną korektą nagłówka.
  4. wprowadzenia przesłanych przez klienta treści (dane kontaktowe, informacje o firmie, świadczonych usługach i max 10 dodatkowych artykułów liczących najwyżej 1 stronę A4 każdy) na budowaną stronę www,
  5. dodanie nowych elementów menu: górnego głównego, bocznego,
  6. ostateczne podpięcie strony WWW pod wskazaną domenę i uruchomienie jej w Internecie,
  7. konfiguracja i podpięcie statystyki strony.
 4. Firma Galactica zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i opracowywaniem logotypów. Jeśli klient nie posiada własnego logo, Galactica może przygotować płatny profesjonalny logotyp lub darmowy zaaranżowany napis z nazwą firmy klienta określoną czcionką i umieścić go na stronie.
 5. Stworzony ewentualnie zamiast logo napis z nazwą firmy, Galactica posiada w rozdzielczości 640x480 px w formacie JPG i taki plik może bezpłatnie udostępnić klientowi po zakupieniu przez niego strony www.
 6. Należy dokładne przemyśleć kwestie związane z wyglądem i funkcjonalnością strony, aby nie wprowadzać wielokrotnych zmian w koncepcji, które pociągają za sobą dodatkowe koszty.
 7. W ramach strony www, w cenie podstawowej Galactica nie wykonuje: a) żadnych zmian programistycznych w stronie internetowej Infinity, b) zmian w wyszukiwarce, c) zmian układu i rozmieszczenia elementów na stronie.
 8. Wszystkie dodatkowe czynności mogą zostać wykonane (po przeanalizowaniu ich realności) za dodatkową opłatą, wg każdorazowej wyceny.


§ 3 Wymagania dotyczące wdrożenia


Do prawidłowego i sprawnego wdrożenia strony www Infinity wymagane jest, aby klient przesłał następujące informacje:

 1. wybór kolorystyki strony (określenie tła, jeśli strona umożliwia inny niż biały, wybór kolorów belek nagłówkowych, kolorów i wielkości czcionki),
 2. określenie tematyki nagłówka (co ma być w nagłówku, zdjęcie o jakiej tematyce.
 3. logotyp firmy w formacie JPG w rozdzielczości minimum 300x200 px, 
 4. określenie nazwy domeny pod jaką będzie konfigurowana strona www. Jeśli klient posiada domenę, wymagane jest przesłanie dostępu do panelu zarządzania domeną lub ustawienie adresów serwerów DNS (dns1.galactica.pl i dns2.galactica.pl), jeśli klient nie posiada domeny Galactica może ją dla niego zakupić. W takim przypadku konieczne jest określenie przez klienta jej nazwy (domena musi być wolna, jej dostępność można sprawdzić w serwisie www.nazwa.pl),
 5. pełne dane firmy, dane teleadresowe i kontaktowe, godziny otwarcia biura,
 6. informacje o firmie, zakres oferowanych usług i inne treści.


§ 4 Inne informacje


 1. Jeśli klient w ciągu 30 dni od daty przesłania zamówienia nie prześle informacji potrzebnych do wykonania strony internetowej Infinity, strona zostanie uznana za wykonaną (wg uznania Galactica). 2. Galactica wykonuje stronę internetową Infinity w ciągu 3 tygodni od daty przesłania wytycznych i kompletu materiałów, które mają znaleźć się na stronie. 
 2. Formularze zgłoszenia oferty, zgłoszenia poszukiwania oraz kontaktowy są dostarczane wraz ze stroną www i nie podlegają zmianie. 
 3. Firma Galactica dołoży wszelkich starań, aby w zrealizowanej stronie www Infinity wykorzystane mechanizmy nie ulegały zmianom, ale jednocześnie zastrzega sobie prawo do ich modyfikacji. Jako wykorzystane mechanizmy rozumie się m.in. konstrukcję przyjaznych linków, wygląd oraz sposób działania wyszukiwarki ofert. 
 4. Po wykonaniu strony jest ona zgłaszana klientowi do akceptacji. Brak akceptacji lub przesłania informacji o niezgodnościach w ciągu 7 dni powoduje, że strona zostaje uznana za wykonaną. 
 5. Do prawidłowego przetestowania wykonanej strony wymagane jest, aby klient po otrzymaniu dostępu do aplikacji w ciągu 5 dni roboczych wprowadził do systemu przynajmniej 5 ofert ze zdjęciami.
 6. Zlecenie wykonania strony jest równoznaczne z wystawieniem faktury za usługę. W opcji zakupu faktury opiewającej na 100% jej wartości. 
 7. W przypadku kontaktu Klienta z firmą Galactica, dane osobowe Klientów będą przetwarzane zgodnie z "Polityką Prywatności", stanowiącą integralną część Regulaminu.W razie pytań, wątpliwości z wyborem i przygotowaniem wymaganych informacji

do tworzonej strony prosimy o bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą wdrożenie

lub inną osobą z działu serwisu (dane kontaktowe na stronie www.galactica.pl).


http://127.0.0.1:8000/blog